Akrobatyka

Akrobatyka jest podstawa każdej dyscypliny sportowej.

Jest świetnym przygotowaniem do uprawiania sportu, ale także uzupełnieniem treningu niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej.  Doskonale rozwija lub poprawia sprawność fizyczna i wszystkie zdolności motoryczne min: sile, gibkość, skoczność, szybkość, wydolność, koordynacje ruchowa.

Dba o ogólny wszechstronny rozwój całego ciała.
Opracowane przez nas treningi akrobatyczno-gimnastyczne wyrabiają poprawne i zdrowe nawyki ruchowe jak również  kształtują piękna sylwetkę.

  Rozwijają nie tylko ciało, ale tez umysł.

  • uczą pokonywania własnych słabości, jednoczesne kształtując silny charakter co jest niezbędne w codziennym życiu.
  • umiejetne i ponadprzeciętne zdolności i władanie własnym ciałem dodaje pewności siebie, poprawia 
  • samopoczucie, samoocenę i niezwykle pomaga pokonywać przeszkody pojawiające się w życiu.

 

Podczas zajęć z akrobatyki dbamy nie tylko o stronę fizyczna, pomagamy również dzieciom odnaleźć własną osobowość, kształtować wartości i postawy jakie powinny cechować młodego człowieka, a które niestety zatraca się we współczesnym świecie. Uczymy:

  • współpracy w grupie
  • konsekwencji w dążeniu do celu
  • satysfakcji z sukcesów własnych jak również tych osiąganych przez kolegów i koleżanki.

Trenując swoja ulubiona dyscyplinę sportowa warto się rozwijać. Nie można zapomnieć o wszechstronnym rozwoju swojej sprawności fizycznej, dlatego warto uzupełnić swój trening o akrobatykę. Jest to świetne urozmaicenie codziennego treningu, przy okazji stajemy się wszechstronniejsi. Człowiekowi wszechstronnemu łatwiej osiągnąć sukces i rewelacyjne wyniki w każdej dziedzinie swojej działalności. Warto zauważyć, ze wielu mistrzów sportu swoje pierwsze kroki stawiało zaczynając od akrobatyki, czy gimnastyki sportowej, co miało później ogromny wpływ na ich kariery i osiągane rezultaty.

Partnerzy

Partner

 Partner

Partner

 

Patronat Medialny

Patronat Medialny

 

Partner

 

Sponsorzy

 

Sponsor techniczny

Sponsor techniczny

  

 

Sponsor techniczny